![hkhcqk](https://lh3.googleusercontent.com/-qYCm6CO8uQM/VI4DBeaTaAI/AAAAAAAAJNc/ZUQqSZZhX5w/s400/sv1hkh%2520sv1cqk.jpg)
Αργά την Παρασκευή ανηφόρισαν με τον SV1CIB και το Σάββτο μετέβησαν ουκ ολίγοι ως support team (βασικά για να περάσουν καλά με φαγητό κλπ.): SV1CQG, SV1UK, SY1ALH, SV1DPI, SV1CQK, SY1BCL και ο κατάλογος δεν έχει τέλος. Ο πρόεδρος εκεί καταδικασμένος να “τρέχει” ενώ οι υπόλοιποι έκαναν και μερικές δουλειές (βλέπε καθαριότητα), ετοίμαζαν φαγητό και πάει λέγοντας… Το βράδυ του Σαββάτου έπεσαν κορμιά από το φαγοπότι, όπως συνήθως…
![continents](https://lh6.googleusercontent.com/-RErTj-AqfXE/VI4DDM3TeXI/AAAAAAAAJM8/wneM6dDnIKQ/s640/sv1hkh%2520continents.jpg)
Αναλυτικά ο Παναγιώτης έκανε 627 επαφές μόνο ssb, κάνοντας 85 ραδιοχώρες και 23 πολιτείες, πετυχαίνοντας 135.432 πόντους.
![entities](https://lh4.googleusercontent.com/-_4j2KPJAZX0/VI4DERPMbDI/AAAAAAAAJNE/iT3yvoKXfmQ/s640/sv1hkh%2520entities.jpg)